Връчване на парични награди

На 22 септември 2015 година, по повод Деня на общината, кметът на общината г-дин Зоран Джуров и началник отдел за образование към кметството г-дин Славолюб Маноилов връчиха парични награди на нашите ученици за техните постижения на състезанията през учебната 2014/2015 година. Награди получиха следните ученици:

Български език

  1. Младенов Теа (I-1) - окръжно състезание по български език, второ място
  2. Петров Дарко (I-1) - окръжно състезание по български език, трето място
  3. Савичевич Сара (I-1) - окръжно състезание по български език, второ място, републиканско състезание по български език, второ място
  4. Цветков Стефани (I-1) - окръжно състезание по български език, второ място
  5. Арсов Катарина (II-1) - окръжно състезание по български език, трето място
  6. Николов Саня (II-2) - окръжно състезание по български език, трето място, републиканско състезание по български език, трето място
  7. Алексов Нина (II-2) - окръжно състезание по български език, трето място
  8. Петров Габрийела (III-1) - окръжно състезание по български език, трето място
  9. Цветков Марко (III-1) - окръжно състезание по български език, второ място
  10. Цеков Сандра (III-4) - окръжно състезание по български език, второ място, републиканско състезание по български език, второ място
  11. Пейчев Миляна (IV-2) - окръжно състезание по български език, трето място, републиканско състезание по български език, второ място

История

  1. Цветков Стефани (I-1) - окръжно състезание по история, трето място
  2. Иванов Милица (II-1) - окръжно състезание по история, трето място
  3. Джигов Биляна (II-1) - окръжно състезание по история, трето място
  4. Соколов Александра (II-1) - окръжно състезание по история, трето място
  5. Арсов Катарина (II-1) - окръжно състезание по история, трето място
  6. Минов Мария (II-1) - окръжно състезание по история, трето място

Биология

  1. Никич Андрияна (II-1) - окръжно състезание по биология, трето място

Физика

  1. Никич Андрияна (II-1) - окръжно състезание по физика, трето място
  2. Петров Габрийела (III-1) - окръжно състезание по физика, трето място

Футзал - мъже

  1. Никола Димов 2-3, Неманя Иванов 4-1, Марко Велков 4-1, Никола Коцев 3-3, Иван Маринков 3-1, Станислав Маринков 3-1, Никола Станойев 3-4, Никола Ранджелов 3-1, Борис Димитров 3-1, Дарко Гргов 1-2 и Джордже Маринков - окръжно състезание по футзал, второ място

Волейбол - жени

  1. Цветков Стефани, Божилович Александра, Иванов Сара, Марков Сашка, Иванов Мария, Михалков Нина, Кирков Александра, Минов Мария и Младенов Теа - окръжно състезание по волейбол, второ място

Рецитиране

  1. Китанов Йелена (I-1) - окръжно състезание по рецитиране, второ място

Връчване на парични награди

Връчване на парични награди

 

Обратно към новините