Връчване на парични награди

На 27 декември 2016 година бяха връчени парични награди на нашите ученици за техните постижения на състезанията през учебната 2015/2016 година. Награди получиха следните ученици:

Български език

  1. Соколов Нина (I-1) окръжно състезание по български език, трето място, републиканско състезание по български език, трето място
  2. Петров Сандра (I-1) окръжно състезание по български език, трето място
  3. Иванов Анабела (I-1) окръжно състезание по български език, трето място
  4. Младенов Теа (II-1) окръжно състезание по български език, второ място, републиканско състезание по български език, второ място
  5. Младенов Мила (II-1) окръжно състезание по български език, второ място, републиканско състезание по български език, трето място
  6. Станишев Стефан (II-1) окръжно състезание по български език, второ място, републиканско състезание по български език, второ място
  7. Тошев Ива (II-2) окръжно състезание по български език, второ място, републиканско състезание по български език, второ място
  8. Никич Андрияна (III-1) окръжно състезание по български език, второ място
  9. Арсов Катарина (III-1) окръжно състезание по български език, трето място
  10. Алексов Нина (III-2) окръжно състезание по български език, трето място
  11. Арсенов Анджела (III-1) окръжно състезание по български език, трето място
  12. Иванов Милица (III-1) окръжно състезание по български език, трето място
  13. Минов Мария (III-1) окръжно състезание по български език, трето място
  14. Николов Саня (III-2) окръжно състезание по български език, трето място
  15. Иванов Йована (IV-2) окръжно състезание по български език, трето място
  16. Максимович Йелена (IV-1) окръжно състезание по български език, трето място
  17. Цветков Марко (IV-1) окръжно състезание по български език, трето място
  18. Цветков Душан (IV-1) окръжно състезание по български език, трето място
  19. Петров Габрийела (IV-1) окръжно състезание по български език, трето място
  20. Цеков Сандра (IV-4) окръжно състезание по български език, трето място
  21. Андов Йована (IV-4) окръжно състезание по български език, трето място

Биология

  1. Савичевич Сара (II-1) окръжно състезание по биология, второ място
  2. Максимович Йелена (IV-1) окръжно състезание по биология, трето място

Физика

  1. Никич Андрияна (III-1) - окръжно състезание по физика, първо място
  2. Петров Габрийела (IV-1) - окръжно състезание по физика, трето място

Сръбски език - литературна олимпиада

  1. Младенов Теа (II-1) - окръжно състезание по сръбски език - литературна олимпиада, трето място

Сръбски език и езикова култура

  1. Савичевич Сара (II-1) - окръжно състезание по сръбски език, второ място
  2. Петров Дарко (II-1) - окръжно състезание по сръбски език, второ място

Руски език

  1. Максимович Йелена (IV-1) - окръжно състезание по руски език, трето място

Футзал - мъже

  1. Желько Станойев 2-4, Дамян Иванов 3-2, Никола Васов 1-2, Урош Цветков 1-2, Данило Васов 1-1, Иван Маринков 4-1, Дарко Гъргов 2-2, Джордже Маринков 2-2, Станислав Маринков 4-1, Саша Васов 1-2, Стефан Димитров 1-1 и Зоран Андрич 2-3 - окръжно състезание по футзал, второ място

Волейбол - жени

  1. Ваня Алексов 2-1, Сара Иванов 3-3, Сара Рангелов 1-2, Мария Иванов 2-1, Мина Михалков 2-2, Миня Крумов 1-4, Стефани Цветков 2-1, Андреа Цветков 1-1, Милица Бошкович 1-1, Сашка Марков 2-3 и Мария Минов 3-1 - окръжно състезание по волейбол, второ място

Джудо

  1. Богоевич Дияна (II-3) - регионално състезание по джудо, трето място

Гимнастика

  1. Алекса Коп (I-3) - регионално състезание по гимнастика, първо място

Рецитиране

  1. Китанов Йелена (II-1) - окръжно състезание по рецитиране, първо място

 

Обратно към новините