Промоција књиге "Додир"

18. фебруара у Градској библиотеци у Димитровграду представљена је књига "Додир", остварење које потписују Доротеја Тодоров, Дијана Јеленков, Ратко Ставров. Доротеја је ученица III разреда наше школе, Дијана је бивша ученица, сада већ мастер књижевности, на стручној пракси у школи, а Ставров је наставник српског језика и књижевности.

Уз "Додир", публици се представила и музичка група School Out, којом руководи наш наставник енглеског језика Дејан Цолев. У групи су Стефан Пејчев, гитариста, ученик II разреда, матуранти Петра Јовановић, вокал, и Милан Панић, гитариста.

Да се то вече у библиотеци претвори у прави мали фестивал стваралаштва ученика школе значајно је допринео Стефан Павић, ученик III разреда, који је изложио своје веома лепе и занимљиве фотографије природе.

Можете погледати и прилог РТВ Цариброд у вези са овом темом (вести за 19. фебруар 2016. године, део видео материјала од 5:14 до 8:09 на YouTube каналу)