Позитивно мишљење за уџбенике на бугарском језику

Комисија за образовање Националног савета бугарске националне мањине је на састанку одржаном 20.04.2016. године дала позитивно мишљење за још 4 уџбеника на бугарском језику. Председница комисије и директорка школе госпођа Снежана Симеонов је рекла да се ради о уџбеницима за математику, биологију и географију за пети разред основне школе, и уџбенику из опште хемије за први разред средње школе. Уџбеници би требало да буду одштампани до почетка наредне школске године.

Да подсетимо, комисија је на састанку одржаном 18. марта 2016. године дала позитивно мишљење за уџбенике за математику, свет око нас и чуваре природе за први разред основне школе и информатику и рачунарство за први разред средње школе.

Позитивно мишљење за уџбенике на бугарском језику