Додела новчаних награда

27. децембра 2016. године додељене су новчане награде нашим ученицима за постигнуте резултате на такмичењима у школској 2015./2016.години. Награђени су следећи ученици:

Бугарски језик

  1. Соколов Нина, ученица I-1 одељења освојила је треће место на окружном такмичењу и треће место на републичком такмичењу
  2. Петров Сандра, ученица I-1 одељења освојила је треће место на окружном такмичењу
  3. Иванов Анабела, ученица I-1 одељења освојила је треће место на окружном такмичењу
  4. Младенов Теа, ученица II -1 одељења освојила је друго место на окружном такмичењу и друго место на републичком такмичењу
  5. Младенов Мила, ученица II-1 одељења освојила је друго место на окружном такмичењу и треће место на републичком такмичењу
  6. Станишев Стефан, ученик II-1 одељења освојио је друго место на окружном такмичењу и друго место на републичком такмичењу
  7. Тошев Ива, ученица II-2 одељења освојила је друго место на окружном такмичењу и друго место на републичком такмичењу
  8. Никић Андријана, ученица III-1 одељења освојила је друго место на окружном такмичењу
  9. Арсов Катарина, ученица III-1 одељења освојила је треће место на окружном такмичењу
  10. Алексов Нина, ученица III -2 одељења освојила је треће место на окружном такмичењу
  11. Арсенов Анђела, ученица III-1 одељења освојила је треће место на окружном такмичењу
  12. Иванов Милица, ученица III-1 одељења освојила је треће место на окружном такмичењу
  13. Минов Марија, ученица III-1 одељења освојила је треће место на окружном такмичењу
  14. Николов Сања, ученица III-2 одељења освојила је треће место на окружном такмичењу
  15. Иванов Јована, ученица IV-2 одељења освојила треће место на окружном такмичењу
  16. Максимовић Јелена, ученица IV-1 одељења освојила треће место на окружном такмичењу
  17. Цветков Марко, ученик IV-1 одељења освојио треће место на окружном такмичењу
  18. Цветков Душан, ученик IV-1 одељења освојио треће место на окружном такмичењу
  19. Петров Габријела, ученица IV-1 одељења освојила треће место на окружном такмичењу
  20. Цеков Сандра, ученица IV-4 одељења освојила треће место на окружном такмичењу
  21. Андов Јована, ученица IV-4 одељења освојила треће место на окружном такмичењу

Биологија

  1. Савићевић Сара, ученица II-1 одељења освојила је друго место на окружном такмичењу из биологије одржаном у Пироту
  2. Максимовић Јелена, ученица IV-1 одељења освојила је треће место на окружном такмичењу из биологије одржаном у Пироту

Физика

  1. Никић Андријана, ученица III-1 одељења освојила је прво место на окружном такмичењу из физике одржаном у Пироту
  2. Петров Габријела, ученица IV -1 одељења освојила је треће место на окружном такмичењу из физике одржаном у Пироту

Српски језик - књижевна олимпијада

  1. Младенов Теа, ученица II-1 разреда наше школе освојила је треће место на окружном такмичењу из српског језика - књижевна олимпијада у Пироту

Српски језик и језичка култура

  1. Савићевић Сара, ученица II-1 разреда наше школе освојила је друго место на окружном такмичењу из српског језика и језичке културе у Пироту
  2. Петров Дарко, ученик II-1 разреда наше школе освојио је друго место на окружном такмичењу из српског језика и језичке културе у Пироту

Руски језик

  1. Максимовић Јелена, ученица IV -1 разреда наше школе на окружном такмичењу из руског језика освојила је треће место у Пироту

Мали фудбал

  1. Мушка екипа наше школе у саставу Жељко Станојев 2-4, Дамјан Иванов 3-2, Никола Васов 1-2, Урош Цветков 1-2, Данило Васов 1-1, Иван Маринков 4-1, Дарко Гргов 2-2, Ђорђе Маринков 2-2, Станислав Маринков 4-1, Саша Васов 1-2, Стефан Димитров 1-1 и Зоран Андрић 2-3, освојила је друго место на окружном такмичењу у одржаном у Димитровграду

Одбојка

  1. Женска екипа наше школе у саставу Вања Алексов 2-1, Сара Иванов 3-3, Сара Рангелов 1-2, Марија Иванов 2-1, Мина Михалков 2-2, Миња Крумов 1-4, Стефани Цветков 2-1, Андреа Цветков 1-1, Милица Бошковић 1-1, Сашка Марков 2-3 и Марија Минов 3-1 освојила је друго место на окружном такмичењу у одбојци одржаном у Пироту

Џудо

  1. Богојевић Дијана, ученица 2-3 разреда наше школе освојила је треће место на регионалном (међуокружном) такмичењу у џудоу у Краљеву

Спортска гимнастика

  1. Алекса Коп, ученик 1-3 разреда наше школе освојио је прво место на окружном такмичењу у спортској гимнастици у Пироту

Рецитовање

  1. Китанов Јелена II-1 – освојила прво место на окружном такмичењу у рецитовању

 

Повратак на вести