Додела новчаних награда

Дана 16. новембра 2017. године у ЕОЦ Парк у 14 часова су представници Општине Димитровград доделили општинске награде ученицима гимназије „Свети Кирило и Методије“ који су освојили прво, друго или треће место на окружном, међуокружном и републичком такмичењу прошле школске 2016/2017 године. Награђени су следећи ученици:

Бугарски језик

  1. Котев Георги, ученик I-2 одељења освојио је друго место на окружном такмичењу из бугарског језика и треће место на републичком такмичењу.
  2. Станчев Бојан, ученик I-2 одељења освојио је треће место на окружном такмичењу из бугарског језика и прво место на републичком такмичењу.
  3. Костов Ана, ученица I-1 одељења освојила је треће место на окружном такмичењу из бугарског језика.
  4. Симеонов Андреј, ученик I-1 одељења освојио је треће место на окружном такмичењу из бугарског језика.
  5. Соколов Нина, ученица II-1 одељења освојила је треће место на окружном такмичењу из бугарског језика.
  6. Иванов Анабела, ученица II-1 одељења освојила је треће место на окружном такмичењу.
  7. Китанов Јелена, ученица III -1 одељења освојила је друго место на окружном такмичењу из бугарског језика.
  8. Петров Драко , ученика III -1 одељења освојио је друго место на окружном такмичењу из бугарског језика.
  9. Младенов Теа, ученица III -1 одељења освојила је треће место на окружном такмичењу из бугарског језика и треће место на републичком такмичењу.
  10. Младенов Мила, ученица III-1 одељења освојила је треће место на окружном такмичењу из бугарског језика и треће место на републичком такмичењу.
  11. Станишев Стефан, ученик III-1одељења освојио је треће место на окружном такмичењу и треће место на републичком такмичењу из бугарског језика.
  12. Тодоров Јелена , ученица III -1 одељења освојила је треће место на окружном такмичењу из бугарског језика.
  13. Цветков Стефани, ученица III -1 одељења освојила је треће место на окружном такмичењу из бугарског језика и треће место на републичком такмичењу
  14. Тошев Ива, ученица III-2 одељења освојила је треће место на окружном такмичењу из бугарског језика и друго место на републичком такмичењу.
  15. Никић Андријана, ученица IV-1 одељења освојила је треће место на окружном такмичењу из бугарског језика.
  16. Арсов Катарина, ученица IV -1 одељења освојила је треће место на окружном такмичењу из бугарског језика.
  17. Арсенов Анђела, ученица IV -1 одељења освојила је треће место на окружном такмичењу из бугарског језика.
  18. Иванов Милица, ученица IV -1 одељења освојила је треће место на окружном такмичењу из бугарског језика.
  19. Зарков Милица, ученица IV -1 одељења освојила је треће место на окружном такмичењу из бугарског језика.

Биологија

  1. Наков Никола, ученик I-2 одељења освојио је друго место на окружном такмичењу из биологије одржаном у Пироту.

Физика

  1. Никић Андријана, ученица IV -1 одељења освојила је треће место на окружном такмичењу из физике одржаном у Пироту.

Српски језик - књижевна олимпијада

  1. Станчев Бојан, ученик 1-2 разреда наше школе освојио је друго место на окружном такмичењу из српскг језика - књижевна олимпијада у Пироту.
  2. Младенов Теа, ученица 3-1 разреда наше школе освојила је друго место на окружном такмичењу из српског језика - књижевна олимпијада у Пироту

Српски језик и језичка култура

  1. Стаменов Дејан, ученик 1-1 разреда наше школе освојио је треће место на окружном такмичењу из српског језика и језичке културе у Пироту.

Енглески језик

  1. Тодоров Жарко, ученик 4-2 разреда наше школе на окружном такмичењу из енглеског језика освојио је треће место у Пироту.

Историја

  1. Стаменов Дејан, ученик 1-1 разреда наше школе освојио је треће место на окружном такмичењу из историје у Пироту.
  2. Станчев Бојан, ученик 1-2 разреда наше школе освојио је треће место на окружном такмичењу из историје у Пироту.

Мали фудбал

  1. Мушка екипа наше школе у саставу: Бранислав Јовановић 1-1; Андреј Симеонов 1-1; Филип Истатков 1-1; Дејан Стаменов 1-1; Дамјан Иванов 4-2; Дарко Гргов 3-2; Ђорђе Маринков 3-2; Никола Васов 2-2; Урош Цветков 2-2; Данило Васов 2-1 и Саша Васов 2-2 освојила је треће место на окружном такмичењу у спортском центру Парк у Димитровграду.

Кошарка

  1. Мушка екипа наше школе у саставу: Савић Давид 3-1; Петров Денис 3-3; Васов Саша 2-2; Митов Борис 2-2; Стоицев Јован 3-2; Симеонов Андреј 1-1; Станков Милан 1-1; Томов Петар 1-1; Ранчев Димитрије 1-1; Јовановић Бранислав 1-1; Андрић Зоран 3-3 и Леков Марио 2-1 освојили су друго место на Окружном такмучењу у кошарци средњих школа пиротског округа које је одржано у Спортској хали „Бањица“ у Белој Паланци.

Одбојка

  1. Женска екипа наше школе у саставу: Иванов Марија 3-1; Иванов Сара 4-3; Петров Дијана 2-1; Бошковић Милица 2-1; Цветков Андреа 2-1; Цветков Стефани 3-1; Станулов Петра 3-1 и Крумов Миња 2-4 освојила је друго место на Окржном такмучењу у одбојци средњих школа пиротског округа које је одржано у Спортском хали „Парк “ у Димитровграду.

Спортска гимнастика

  1. Алекса Коп, ученик 2-3 разреда наше школе освојио је треће место на међуокружном такмичењу у спортској гимнастици у Пироту.

Можете погледати прилог РТВ Цариброд у вези са овом темом.

 

Повратак на вести