Посета Америчком универзитету у Бугарској

Дана 24. и 25. априла 2014. г. двадесет ученика наше Гимназије "Свети Кирило и Методије ", посетили су Амерички универзитет у Бугарској. Они су имали прилику да виде начин живота и студирања на АУБГ. Они су могли да виде како је "бити добро заокружен појединац" и "да се укључе у различите ваннаставне активности". АУБГ је формула за успех по мишљењу њихових студената. Пошто смо стигли на АУБГ, узели смо активно учешће у различитим догађајима, као што су презентације АУБГ, концерт и лекција, а морамо признати да ће нам недостајати АУБГ динамична друштвена и академска средина када се вратимо кући. На АУБГ желите да студирате. Можете да читате унапред, можете да поставите питања и имате много могућности за стажирање, размене и развој каријере. Можете добити најбоље искуства колеџа. Осим тога, веома смо заволели амерички систем образовања и наставне технике професора АУБГ. Ми такође верујемо ако сте укључени у врхунску дискусију, и пишући и читајући критички, ми видимо како се то знање примењује у стварним животним ситуацијама. У слободно време, ако желите можете да се бавите спортом и гледате филмове. На АУБГ можете не само да побољшате енглески, а такође можете да научите друге језике као што су француски, руски, шпански, немачки итд На АУБГ увек можете бити позитиван, ведар, опуштен и тежити ка савршенству и академском успеху и тако је лакше за вас да пронађете много пријатеља и да постанете вредан члан заједнице АУБГ.